Notice: Undefined offset: 8192 in /usr/home/haxhiu/www/Galeria/include/debugger.inc.php on line 112

Notice: Undefined offset: 8192 in /usr/home/haxhiu/www/Galeria/include/debugger.inc.php on line 112
Haxhiu Photo Gallery - Home

Haxhiu Photo Gallery


Home :: Login
Album list :: Last uploads :: Last comments :: Most viewed :: Top rated :: My Favorites :: Search

Category Albums Files
HaxhiuHaxhiu
7 469
Kompozime lirike


Pejsazh%20nga%20Sharri-Nevruz_Musa.jpg

94 files, last one added on Jun 27, 2009

Afresku pér faqen


Studim__Prova_për_pregatitjen_e_afreskut_të_Muzeut__50x60_cm_-1981-87.jpg

118 files, last one added on Jun 27, 2009

Kompozimet e luftrave


31_Akuarel_Trimat_e_Çerçizit.jpg

41 files, last one added on Jun 27, 2009

Kompozimet e Skénderbeut


14-Vizatim-skicide_-_Beteja_Albulenéns.jpg

25 files, last one added on Jun 27, 2009

Me shpaté né doré


Bocet_-Me_shpatë_në_dorë_-_studim_16x14cm.JPG

34 files, last one added on Jun 27, 2009

Pejsazhe


98-Pejzash_fshati_lopët_dhe_malsorja_69x79cm_vaj_2000.jpg

100 files, last one added on Jun 27, 2009

Portret


56-Kajo_Karafili_38.jpg

57 files, last one added on Jun 27, 2009

 

7 albums on 1 page(s)

469 files in 7 albums and 1 categories with 0 comments viewed 183346 times

Random files
98-Pejzash_fshati_lopët_dhe_malsorja_69x79cm_vaj_2000.jpg
1677 views
Studim_luftëtari_afresku_-9-5-1980-21.jpg
138 views
29-Profil_malsore_nga_Librazhdi_80x70cm_vaj_1995.jpg
Profil_malsore_nga_Librazhdi_80x70cm_vaj_1995221 views
32-Nuset_Tiranase_90x120cm_vaj_1998.jpg
Nuset_Tiranase_90x120cm_vaj_1998196 views
9-Pejzazh_fushe_(studim)54_3x65cm_vaj1965.jpg
1130 views
27-Nuset_Tiranëse_52x41_3cm_vaj_1995.jpg
Nuset_Tiranëse_52x41_3cm_vaj_1995.198 views
55-Studim_portret_gruaje_piktur.jpg
243 views
Studim_luftëtari_afresku_-7-5-1980-9.jpg
119 views

Last additions
14-Vizatim-skicide_-_Beteja_Albulenéns.jpg
1022 viewsJun 27, 2009
15-Varjant_Beteja_Albulenés_143x36_5_cm.jpg
987 viewsJun 27, 2009
16-Varjant_Beteja_Albulenés_144x40_5.jpg
939 viewsJun 27, 2009
17-Fatmir_Haxhiu_,__para_varjantit_-Sulm_rrufe_i_Skënderbeut-Bilbao.jpg
1399 viewsJun 27, 2009
18-Bocet_-Beteja_e_kosovës_1389_karbon-2000.jpg
1060 viewsJun 27, 2009
9-Bocet_Skend_para_betejës_91x94cm_vaj_1997.jpg
976 viewsJun 27, 2009
10-Sulm_rufe_i_Skënderbeut__Beteja_e_Albulenës_55x160cm_vaj_1999.jpg
1641 viewsJun 27, 2009
11-Skënderbeu_me_trimat_para_betejés__vaj.jpg
1370 viewsJun 27, 2009